Kisapäivä / Vip 09.05.2015/ 04.05.2015
Kisapaikka Kisakeskus Bailador (KUSB3098)
Kisojen vastuuhenkilö Minni (VRL-10337, virtuaaliminniATgmail.com)
Jokaiseen luokkaan otetaan 30 ratsukkoa ja yksi ratsastaja saa tuoda 3 ratsua / luokka
Kisoihin osallistuminen tapahtuu sähköpostilla osoitteeseen virtuaaliminni @ gmail.com otsikolla ERJ 29-36
Muodossa: Luokka (rv) ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu
Kisat arvotaan lyhyellä arvonnalla
Yksi hevonen saa osallistua maks. 2 luokkaa / kisat
Yksi hevonen saa osallistua kerran luokkaan
Kisapaikka Kisakeskus Bailador (KUSB3098)
Kisojen vastuuhenkilö Minni (VRL-10337, virtuaaliminniATgmail.com)
Jokaiseen luokkaan otetaan 30 ratsukkoa ja yksi ratsastaja saa tuoda 3 ratsua / luokka
Kisoihin osallistuminen tapahtuu sähköpostilla osoitteeseen virtuaaliminni @ gmail.com otsikolla ERJ 29-36
Muodossa: Luokka (rv) ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu
Kisat arvotaan lyhyellä arvonnalla
Yksi hevonen saa osallistua maks. 2 luokkaa / kisat
Yksi hevonen saa osallistua kerran luokkaan
Luokka 1 100cm 30/30
1. Minna J. (VRL-01284) - Hafrinna Haave Mörkö VH15-018-0516
2. Rachin (VRL-08660) - KH's Elfreda VH13-027-0086
3. kuristaja (VRL-04374) - Escapis Robot 3
4. lottis (VRL-13831) – Rozaliya
5. Minna J. (VRL-01284) - Hersyvä TK VH12-018-0566
6. Minni (VRL-10337) - Esperance Merida
7. lottis (VRL-13831) - Ruisryyppy
8. kuristaja (VRL-04374 )- Kaihon Salamavaras VH15-018-0091
9. Yogi (VRL-00072) - Joogin Elonhenkäys
10. Nerita (VRL-12557) - Final call Barwick! VH14-027-0224
11. Arnika (VRL-01371) - Lottariina VH13-018-0149
12. Minni (VRL-10337) - Alegre's Minnie
13. Nerita (VRL-12557) - Alexandra LAC VH14-025-0066
14. kuristaja (VRL-04374) -Taika-Emilia
15. Ireth (VRL-03777) - Mielensäpahoittaja VH15-018-0493
16. Minna J. (VRL-01284) - Hepsankeikka MTK VH15-018-0411
17. Milja H (VRL-10674) - Merrie Merry
18. lottis (VRL-13831) – Funfair’s Lysander VH14-027-0366
19. Nerita (VRL-12557) - Lupus VH14-093-0017
20. Ireth (VRL-03777) - Lumen Lööperi VH15-018-0392
21. Rachin (VRL-08660) - Kultapihan Salarakas VH12-018-1142
22. Minni (VRL-10337) - Bugs Bite You II
23. Ireth (VRL-03777) - Juhannuspakkanen VH15-018-0491
24. Sussu (VRL-12636) - Fabrizé 2782 VH11-029-0095
25. Arnika (VRL-01371) - Taikasana VH13-018-0143
26. Arnika (VRL-01371) - Siljan Uniikki VH05-018-7386
27. Milja H (VRL-10674) - Lumen Adelie
28. Sussu (VRL-12636) - Lucky's Harmo VH14-053-0228
29. Yogi (VRL-00072) - Joogin Pohjanpelko
30. Sussu (VRL-12636) - J.N. Ajomies VH14-018-1884
Luokka 2 100cm 30/30
1. lottis (VRL-13831) – Rozaliya
2. Arnika (VRL-01371) - Lottariina VH13-018-0149
3. Yogi (VRL-00072) - Joogin Elonhenkäys
4. kuristaja (VRL-04374) - Escapis Robot 3
5. kuristaja (VRL-04374 )- Kaihon Salamavaras VH15-018-0091
6. lottis (VRL-13831) - Ruisryyppy
7. Sussu (VRL-12636) - Fabrizé 2782 VH11-029-0095
8. Minna J. (VRL-01284) - Hersyvä TK VH12-018-0566
9. Milja H (VRL-10674) - Merrie Merry
10. kuristaja (VRL-04374) -Taika-Emilia
11. Ireth (VRL-03777) - Mielensäpahoittaja VH15-018-0493
12. Rachin (VRL-08660) - Kultapihan Salarakas VH12-018-1142
13. Ireth (VRL-03777) - Juhannuspakkanen VH15-018-0491
14. Minni (VRL-10337) - Alegre's Minnie
15. Nerita (VRL-12557) - Final call Barwick! VH14-027-0224
16. Sussu (VRL-12636) - Lucky's Harmo VH14-053-0228
17. Minni (VRL-10337) - Esperance Merida
18. Nerita (VRL-12557) - Alexandra LAC VH14-025-0066
19. Ireth (VRL-03777) - Lumen Lööperi VH15-018-0392
20. Minna J. (VRL-01284) - Hafrinna Haave Mörkö VH15-018-0516
21. Minna J. (VRL-01284) - Hepsankeikka MTK VH15-018-0411
22. lottis (VRL-13831) – Funfair’s Lysander VH14-027-0366
23. Arnika (VRL-01371) - Siljan Uniikki VH05-018-7386
24. Nerita (VRL-12557) - Lupus VH14-093-0017
25. Rachin (VRL-08660) - KH's Elfreda VH13-027-0086
26. Minni (VRL-10337) - Bugs Bite You II
27. Arnika (VRL-01371) - Taikasana VH13-018-0143
28. Milja H (VRL-10674) - Lumen Adelie
29. Yogi (VRL-00072) - Joogin Pohjanpelko
30. Sussu (VRL-12636) - J.N. Ajomies VH14-018-1884
1. Minna J. (VRL-01284) - Hafrinna Haave Mörkö VH15-018-0516
2. Rachin (VRL-08660) - KH's Elfreda VH13-027-0086
3. kuristaja (VRL-04374) - Escapis Robot 3
4. lottis (VRL-13831) – Rozaliya
5. Minna J. (VRL-01284) - Hersyvä TK VH12-018-0566
6. Minni (VRL-10337) - Esperance Merida
7. lottis (VRL-13831) - Ruisryyppy
8. kuristaja (VRL-04374 )- Kaihon Salamavaras VH15-018-0091
9. Yogi (VRL-00072) - Joogin Elonhenkäys
10. Nerita (VRL-12557) - Final call Barwick! VH14-027-0224
11. Arnika (VRL-01371) - Lottariina VH13-018-0149
12. Minni (VRL-10337) - Alegre's Minnie
13. Nerita (VRL-12557) - Alexandra LAC VH14-025-0066
14. kuristaja (VRL-04374) -Taika-Emilia
15. Ireth (VRL-03777) - Mielensäpahoittaja VH15-018-0493
16. Minna J. (VRL-01284) - Hepsankeikka MTK VH15-018-0411
17. Milja H (VRL-10674) - Merrie Merry
18. lottis (VRL-13831) – Funfair’s Lysander VH14-027-0366
19. Nerita (VRL-12557) - Lupus VH14-093-0017
20. Ireth (VRL-03777) - Lumen Lööperi VH15-018-0392
21. Rachin (VRL-08660) - Kultapihan Salarakas VH12-018-1142
22. Minni (VRL-10337) - Bugs Bite You II
23. Ireth (VRL-03777) - Juhannuspakkanen VH15-018-0491
24. Sussu (VRL-12636) - Fabrizé 2782 VH11-029-0095
25. Arnika (VRL-01371) - Taikasana VH13-018-0143
26. Arnika (VRL-01371) - Siljan Uniikki VH05-018-7386
27. Milja H (VRL-10674) - Lumen Adelie
28. Sussu (VRL-12636) - Lucky's Harmo VH14-053-0228
29. Yogi (VRL-00072) - Joogin Pohjanpelko
30. Sussu (VRL-12636) - J.N. Ajomies VH14-018-1884
Luokka 2 100cm 30/30
1. lottis (VRL-13831) – Rozaliya
2. Arnika (VRL-01371) - Lottariina VH13-018-0149
3. Yogi (VRL-00072) - Joogin Elonhenkäys
4. kuristaja (VRL-04374) - Escapis Robot 3
5. kuristaja (VRL-04374 )- Kaihon Salamavaras VH15-018-0091
6. lottis (VRL-13831) - Ruisryyppy
7. Sussu (VRL-12636) - Fabrizé 2782 VH11-029-0095
8. Minna J. (VRL-01284) - Hersyvä TK VH12-018-0566
9. Milja H (VRL-10674) - Merrie Merry
10. kuristaja (VRL-04374) -Taika-Emilia
11. Ireth (VRL-03777) - Mielensäpahoittaja VH15-018-0493
12. Rachin (VRL-08660) - Kultapihan Salarakas VH12-018-1142
13. Ireth (VRL-03777) - Juhannuspakkanen VH15-018-0491
14. Minni (VRL-10337) - Alegre's Minnie
15. Nerita (VRL-12557) - Final call Barwick! VH14-027-0224
16. Sussu (VRL-12636) - Lucky's Harmo VH14-053-0228
17. Minni (VRL-10337) - Esperance Merida
18. Nerita (VRL-12557) - Alexandra LAC VH14-025-0066
19. Ireth (VRL-03777) - Lumen Lööperi VH15-018-0392
20. Minna J. (VRL-01284) - Hafrinna Haave Mörkö VH15-018-0516
21. Minna J. (VRL-01284) - Hepsankeikka MTK VH15-018-0411
22. lottis (VRL-13831) – Funfair’s Lysander VH14-027-0366
23. Arnika (VRL-01371) - Siljan Uniikki VH05-018-7386
24. Nerita (VRL-12557) - Lupus VH14-093-0017
25. Rachin (VRL-08660) - KH's Elfreda VH13-027-0086
26. Minni (VRL-10337) - Bugs Bite You II
27. Arnika (VRL-01371) - Taikasana VH13-018-0143
28. Milja H (VRL-10674) - Lumen Adelie
29. Yogi (VRL-00072) - Joogin Pohjanpelko
30. Sussu (VRL-12636) - J.N. Ajomies VH14-018-1884