Kisapäivä / Vip 05.05.2015 / 04.05.2015
Kisapaikka Kisakeskus Bailador (KUSB3098)
Kisojen vastuuhenkilö Minni (VRL-10337, virtuaaliminniATgmail.com)
Jokaiseen luokkaan otetaan 30 ratsukkoa ja yksi ratsastaja saa tuoda 3 ratsua / luokka
Kisoihin osallistuminen tapahtuu sähköpostilla osoitteeseen virtuaaliminni @ gmail.com otsikolla ERJ 29-36
Muodossa: Luokka (rv) ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu
Kisat arvotaan lyhyellä arvonnalla
Yksi hevonen saa osallistua maks. 2 luokkaa / kisat
Yksi hevonen saa osallistua kerran luokkaan
Kisapaikka Kisakeskus Bailador (KUSB3098)
Kisojen vastuuhenkilö Minni (VRL-10337, virtuaaliminniATgmail.com)
Jokaiseen luokkaan otetaan 30 ratsukkoa ja yksi ratsastaja saa tuoda 3 ratsua / luokka
Kisoihin osallistuminen tapahtuu sähköpostilla osoitteeseen virtuaaliminni @ gmail.com otsikolla ERJ 29-36
Muodossa: Luokka (rv) ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu
Kisat arvotaan lyhyellä arvonnalla
Yksi hevonen saa osallistua maks. 2 luokkaa / kisat
Yksi hevonen saa osallistua kerran luokkaan
Luokka 1 100cm 30/30
1. Rachin (VRL-08660) - KH's Elfreda VH13-027-0086
2. lottis (VRL-13831) – Funfair’s Lysander VH14-027-0366
3. Nerita (VRL-12557) - Lupus VH14-093-0017
4. Ireth (VRL-03777) - Juhannuspakkanen VH15-018-0491
5. lottis (VRL-13831) – Rozaliya
6. Yogi (VRL-00072) - Joogin Pohjanpelko
7. kuristaja (VRL-04374) -Taika-Emilia
8. Rachin (VRL-08660) - Kultapihan Salarakas VH12-018-1142
9. Yogi (VRL-00072) - Joogin Elonhenkäys
10. Arnika (VRL-01371) - Siljan Uniikki VH05-018-7386
11. lottis (VRL-13831) - Ruisryyppy
12. Ireth (VRL-03777) - Mielensäpahoittaja VH15-018-0493
13. Arnika (VRL-01371) - Taikasana VH13-018-0143
14. Minna J. (VRL-01284) - Hafrinna Haave Mörkö VH15-018-0516
15. Minna J. (VRL-01284) - Hersyvä TK VH12-018-0566
16. Minna J. (VRL-01284) - Hepsankeikka MTK VH15-018-0411
17. Sussu (VRL-12636) - Fabrizé 2782 VH11-029-0095
18. kuristaja (VRL-04374) - Escapis Robot 3
19. Nerita (VRL-12557) - Alexandra LAC VH14-025-0066
20. Nerita (VRL-12557) - Final call Barwick! VH14-027-0224
21. Milja H (VRL-10674) - Merrie Merry
22. Sussu (VRL-12636) - J.N. Ajomies VH14-018-1884
23. Ireth (VRL-03777) - Lumen Lööperi VH15-018-0392
24. Sussu (VRL-12636) - Lucky's Harmo VH14-053-0228
25. Minni (VRL-10337) - Esperance Merida
26. Minni (VRL-10337) - Alegre's Minnie
27. Minni (VRL-10337) - Bugs Bite You II
28. kuristaja (VRL-04374 )- Kaihon Salamavaras VH15-018-0091
29. Milja H (VRL-10674) - Lumen Adelie
30. Arnika (VRL-01371) - Lottariina VH13-018-0149
Luokka 2 100cm 30/30
1. Ireth (VRL-03777) - Lumen Lööperi VH15-018-0392
2. Minni (VRL-10337) - Esperance Merida
3. Minna J. (VRL-01284) - Hafrinna Haave Mörkö VH15-018-0516
4. Rachin (VRL-08660) - KH's Elfreda VH13-027-0086
5. Sussu (VRL-12636) - Fabrizé 2782 VH11-029-0095
6. Minna J. (VRL-01284) - Hepsankeikka MTK VH15-018-0411
7. Arnika (VRL-01371) - Taikasana VH13-018-0143
8. lottis (VRL-13831) – Rozaliya
9. Nerita (VRL-12557) - Alexandra LAC VH14-025-0066
10. Arnika (VRL-01371) - Siljan Uniikki VH05-018-7386
11. Milja H (VRL-10674) - Merrie Merry
12. kuristaja (VRL-04374) -Taika-Emilia
13. Yogi (VRL-00072) - Joogin Pohjanpelko
14. Arnika (VRL-01371) - Lottariina VH13-018-0149
15. lottis (VRL-13831) - Ruisryyppy
16. Ireth (VRL-03777) - Juhannuspakkanen VH15-018-0491
17. Sussu (VRL-12636) - J.N. Ajomies VH14-018-1884
18. Milja H (VRL-10674) - Lumen Adelie
19. kuristaja (VRL-04374 )- Kaihon Salamavaras VH15-018-0091
20. Ireth (VRL-03777) - Mielensäpahoittaja VH15-018-0493
21. Nerita (VRL-12557) - Final call Barwick! VH14-027-0224
22. Minna J. (VRL-01284) - Hersyvä TK VH12-018-0566
23. Minni (VRL-10337) - Bugs Bite You II
24. Yogi (VRL-00072) - Joogin Elonhenkäys
25. kuristaja (VRL-04374) - Escapis Robot 3
26. Minni (VRL-10337) - Alegre's Minnie
27. Rachin (VRL-08660) - Kultapihan Salarakas VH12-018-1142
28. lottis (VRL-13831) – Funfair’s Lysander VH14-027-0366
29. Nerita (VRL-12557) - Lupus VH14-093-0017
30. Sussu (VRL-12636) - Lucky's Harmo VH14-053-0228
1. Rachin (VRL-08660) - KH's Elfreda VH13-027-0086
2. lottis (VRL-13831) – Funfair’s Lysander VH14-027-0366
3. Nerita (VRL-12557) - Lupus VH14-093-0017
4. Ireth (VRL-03777) - Juhannuspakkanen VH15-018-0491
5. lottis (VRL-13831) – Rozaliya
6. Yogi (VRL-00072) - Joogin Pohjanpelko
7. kuristaja (VRL-04374) -Taika-Emilia
8. Rachin (VRL-08660) - Kultapihan Salarakas VH12-018-1142
9. Yogi (VRL-00072) - Joogin Elonhenkäys
10. Arnika (VRL-01371) - Siljan Uniikki VH05-018-7386
11. lottis (VRL-13831) - Ruisryyppy
12. Ireth (VRL-03777) - Mielensäpahoittaja VH15-018-0493
13. Arnika (VRL-01371) - Taikasana VH13-018-0143
14. Minna J. (VRL-01284) - Hafrinna Haave Mörkö VH15-018-0516
15. Minna J. (VRL-01284) - Hersyvä TK VH12-018-0566
16. Minna J. (VRL-01284) - Hepsankeikka MTK VH15-018-0411
17. Sussu (VRL-12636) - Fabrizé 2782 VH11-029-0095
18. kuristaja (VRL-04374) - Escapis Robot 3
19. Nerita (VRL-12557) - Alexandra LAC VH14-025-0066
20. Nerita (VRL-12557) - Final call Barwick! VH14-027-0224
21. Milja H (VRL-10674) - Merrie Merry
22. Sussu (VRL-12636) - J.N. Ajomies VH14-018-1884
23. Ireth (VRL-03777) - Lumen Lööperi VH15-018-0392
24. Sussu (VRL-12636) - Lucky's Harmo VH14-053-0228
25. Minni (VRL-10337) - Esperance Merida
26. Minni (VRL-10337) - Alegre's Minnie
27. Minni (VRL-10337) - Bugs Bite You II
28. kuristaja (VRL-04374 )- Kaihon Salamavaras VH15-018-0091
29. Milja H (VRL-10674) - Lumen Adelie
30. Arnika (VRL-01371) - Lottariina VH13-018-0149
Luokka 2 100cm 30/30
1. Ireth (VRL-03777) - Lumen Lööperi VH15-018-0392
2. Minni (VRL-10337) - Esperance Merida
3. Minna J. (VRL-01284) - Hafrinna Haave Mörkö VH15-018-0516
4. Rachin (VRL-08660) - KH's Elfreda VH13-027-0086
5. Sussu (VRL-12636) - Fabrizé 2782 VH11-029-0095
6. Minna J. (VRL-01284) - Hepsankeikka MTK VH15-018-0411
7. Arnika (VRL-01371) - Taikasana VH13-018-0143
8. lottis (VRL-13831) – Rozaliya
9. Nerita (VRL-12557) - Alexandra LAC VH14-025-0066
10. Arnika (VRL-01371) - Siljan Uniikki VH05-018-7386
11. Milja H (VRL-10674) - Merrie Merry
12. kuristaja (VRL-04374) -Taika-Emilia
13. Yogi (VRL-00072) - Joogin Pohjanpelko
14. Arnika (VRL-01371) - Lottariina VH13-018-0149
15. lottis (VRL-13831) - Ruisryyppy
16. Ireth (VRL-03777) - Juhannuspakkanen VH15-018-0491
17. Sussu (VRL-12636) - J.N. Ajomies VH14-018-1884
18. Milja H (VRL-10674) - Lumen Adelie
19. kuristaja (VRL-04374 )- Kaihon Salamavaras VH15-018-0091
20. Ireth (VRL-03777) - Mielensäpahoittaja VH15-018-0493
21. Nerita (VRL-12557) - Final call Barwick! VH14-027-0224
22. Minna J. (VRL-01284) - Hersyvä TK VH12-018-0566
23. Minni (VRL-10337) - Bugs Bite You II
24. Yogi (VRL-00072) - Joogin Elonhenkäys
25. kuristaja (VRL-04374) - Escapis Robot 3
26. Minni (VRL-10337) - Alegre's Minnie
27. Rachin (VRL-08660) - Kultapihan Salarakas VH12-018-1142
28. lottis (VRL-13831) – Funfair’s Lysander VH14-027-0366
29. Nerita (VRL-12557) - Lupus VH14-093-0017
30. Sussu (VRL-12636) - Lucky's Harmo VH14-053-0228